SK-EKO na facebooku     603 468 105
   sk@skeko.cz

Pronájem skladových prostor

9.2.2020

1. Pronájem skladového prostoru 356 m2

Cena: 10 900 Kč / měsíc

Pronájem skladové haly o ploše 356 m2. Skladová hala se nachází v Semtíně, v oploceném a hlídaném areálu soukromé firmy. Nosná konstrukce ze smíšeného zdiva, betonová podlaha, nosná konstrukce střechy z ocelových profilů, střešní plášť z hliníkového trapézového plechu, 2 čelní vrata o rozměrech 3x3 m a 3x4,5 m. Objekt je napojen na elektrickou energii, nevytápěný.

Obslužnost skladové haly je po místní komunikaci s velmi dobrým napojením na silnici I. třídy. Možnost parkování osobních i nákladních vozidel. Možnost využití sociálního zařízení v přilehlé administrativní budově.

356

1. Pronájem skladových prostor o ploše až 1900 m2

Pronájem skladových prostor o ploše až 1900 m² v průmyslovém objektu M83, který se nachází v oploceném a střeženém areálu UMA v Semtíně, ideální lokalitě nedaleko Pardubic s přímým napojením na silnici I. třídy. Skladová hala je jednopodlažní objekt s vnitřní vestavbou, nosnou konstrukci tvoří montovaný železobetonový skelet s cihlovými vyzdívkami, podlahy jsou betonové, střecha je tvořena střešními panely živičnou krytinou. Prostory jsou nevytápěné s napojením na elektrickou energii (230/380 V). Možnost využití kancelářských a sociálních prostor. Ocelová vrata vhodná i pro vjezd nákladních automobilů. Dopravní obslužnost po místní komunikaci, dostatek místa pro parkování dopravní a manipulační techniky.

 

Nabízíme:

- velké skladovací prostory o ploše 1650 m²

- menší skladové prostory o ploše 260 m²

- kancelářské plochy, sociální zařízení a šatny

- venkovní plochy pro manipulaci a parkování

 

Možnost úprav dle potřeb nájemce, možnost využití přilehlého pozemku.

Cena: 600 Kč m2/rok

12345